0

Calendulis Plus Cream

van Grahams Natural

4.2 5 5 5 5 beoordelingen
kwantum
korting
Calendulis Plus Cream
Inhoud
50 gram
17,35
Helaas is dit artikel niet meer beschikbaar. Als alternatief adviseren wij Grahams C+ van Grahams Natural. Bekijk hier.

"Eczeem middel wereldwijd succes dankzij bouwvakker"

Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvinden. Zijn uitgangspunten waren: natuurlijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 15 jaar later is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagelijks leven weg te denken. Het geval Geoff zelf staat de boek al één van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud oen hij werd opgenomen in het "Royal Childrens's Hospital in Melbourne. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening, totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij iets moest gaan doen. Ik zie tegen mijn vrouw: "Shannon, we moeten iets doen", We kunnen Ryan niets hetzelfde laten ondergaan als wat k heb meegemaakt. Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleek te helpen. Chemische producten (o.a. met hormonen maakten de huid dunner, andere opties (o.a. teerzalf, lichttherapie) hielpen hem niet. We zochten het dus in een andere hoek en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekekenen we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product; het gaf prachtige resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld.

Geoff heeft het verhaal al vaak verteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke huidklachten. Ook in Nederland is Grahams via Adviesdrogisterij.nl verkrijgbaar. "Dagelijks horen we nieuwe verhalen over eczeem, jeuk en droge huid". "Het is Fantastisch om hen nu Grahams te kunnen beiden". "We zijn ooit begonnen om onze zoon te helpen, helemaal niet met het idee om het op de markt te brengen". "Voor ons geeft het enorme voldoening om van gebruikers te horen hoe speciaal Grahams voor ze is".

Grahams wordt inmiddels door veel van onze klanten naar tevredenheid gebruikt. Doordat onze gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond op mond. Tot slot vertelt Geoff: "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, je kunt je niet voorstele wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve producten voor bestaan".

Dit is het eerste product dat Geoff Grahams voor zijn zoontje heeft ontwikkeld. Het verzorgt en verzacht de rode, ruwe en geprikkelde huid. De huid wordt weer zacht en glad. De crème ondersteunt het herstellend vermogen van de huid en is te gebruiken bij eczeem, psoriasis en andere huidproblemen.
 
Goed om te weten: Iedere huid is anders, dus iedere huid reageert ook anders op Calendulis Plus Crème. De huid kan in eerste instantie gevoelig reageren; dit zijn normale reacties van de huid die zich verzet. Gebruik bij voorkeur eerst een kleine hoeveelheid op een "goed" stukje huid, zodat u weet hoe uw huid reageert op de crème en u bij gebruik op de "slechte" huid niet direct denkt dat het een allergische reactie betreft.

Gebruiksadvies:
Breng Calendulis Plus Creme 2 tot 3 maal per dag op de rode, ruwe en geprikkelde huid.

Samenstelling:
Aqua, Paraffin, Dromiceius Oil, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Mel, Centella Asiatica Extract, Propolis, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Alcohol, Calendula Officinalis Extract.
artikelcode: 9332996000001
383

Alternatieve artikelen!


Wat vinden onze klanten?

  • Geleverde tube komt niet overeen met tube op foto, de werking is echter hetzelfde goed.
    Toegevoegd op 29-05-2020
  • Mijn huid is een stuk opgeknapt, het helpt echt.
    Toegevoegd op 27-11-2019
  • | Wekerom
    Snel en perfecte levering zonder portokosten.
    Toegevoegd op 08-03-2019
  • Calendulis creme helpt direct
    | Utrecht
    Ben ook al heel lang op zoek naar zo'n middel. Zodra ik de creme aanbreng verdwijnt de jeuk en irritatie gelijk. Ik zou het iedereen aanraden bij jeukende eczeem of schrijnende plekken!
    Toegevoegd op 30-01-2019
  • | Tolkamer
    Toegevoegd op 27-01-2019
Terug naar overzicht
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i

*gratis verzending of *2 stuks gratis verzending is van toepassing op zendingen in Nederland en België.

Uw winkelmand is bijgewerkt.
direct afrekenen
Inschrijven nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang meteen €5,- shoptegoed i
inschrijven
Kies het land van verzending.
Nederland
België
Duitsland
Frankrijk
Luxemburg
Spanje